CYmedia Group:   CYtoday,    SportsBreak,    Novosti

Αθλητικα

• ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ: «Το πιστεύουν και το απολαμβάνουν αλλά έχουμε ακόμα δρόμο»
Οι δηλώσεις του προπονητή της Ομόνοιας Γιάννη Αναστασίου μετά τον αγώνα κόντρα στον Άρη για το κύπελλο.
Πηγή: Shootandgoal.com
10:14 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • Πελέ-Μαραντόνα: Το μυστικό ραντεβού των «Θεών» του παγκόσμιου ποδοσφαίρου
Σαράντα πέντε (45) χρόνια συμπληρώνονται σήμερα από τη συνάντηση κορυφής, ανάμεσα στους σπουδαιότερους παίκτες στην ιστορία του ποδοσφαίρου.
8:46 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • «Λύγισε» τον Απόλλωνα και πήρε προβάδισμα πρόκρισης η Πάφος (ΒΙΝΤΕΟ)
Με τέρμα του κύπριου μπακ η Πάφος επικράτησε απέναντι στον σκληροτράχηλο Απόλλωνα με 2-1, για τον πρώτο αγώνα των ημιτελικών του κυπέλλου Coca-Cola και πάει με προβάδισμα πρόκρισης στον επαναληπτικό.
Πηγή: alphanews.live
8:37 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • «Η κατάσταση είναι κρίσιμη, η Ανόρθωση κινδυνεύει με σοβαρές συνέπειες»
Η ομάδα της Αμμοχώστου διευκρινίζει κάποιες λεπτομέρειες που αφορούν στο πρόγραμμα «Άτλας» και τα παιδικά εισιτήρια, ενώ απευθύνει ξανά έκκληση στον κόσμο για οικονομική βοήθεια.
7:10 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • Απίθανος ο Τσιτσιπάς, «καθάρισε» τον Ετσεβέρι σε μία ώρα
Πραγματοποιώντας την καλύτερή του εμφάνιση μέχρι τώρα στο Μόντε Κάρλο ο Στέφανος Τσιτσιπάς επικράτησε 2-0 σετ του Τομάς Μαρτίν Ετσεβέρι μέσα σε 62 λεπτά.
7:09 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • ΕΞΕΛΙΞΗ ΜΕ ΦΑΜΠΙΑΝΟ
Έτοιμος να βάλει την υπογραφή του είναι ο Φαμπιάνο στο νέο συμβόλαιο του με την Ομόνοια.
3:21 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • Πρόταση σε Παλάσιος και Κώτσιρα
ΟΠαναθηναϊκός έχει αφοσιωθεί 100% στη μάχη για την κατάκτηση του πρωταθλήματος και του Κυπέλλου Ελλάδας, με τους 7 «τελικούς» που ακολουθούν τις επόμενες 5,5 εβδομάδες, εντούτοις, την ίδια ώρα έχει αρχίσει να δρομολογηθεί τις...
Πηγή: ant1.com.cy
2:39 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • Γιατί η Μπενφίκα ακύρωσε τα εισιτήρια των οπαδών της Μαρσέιγ για τον πρώτο προημιτελικό
ΗΜπενφίκα ακύρωσε εισιτήρια των οπαδών της Μαρσέιγ για τον εντός έδρας αγώνα της Πέμπτης με την ομάδα της Μασσαλίας στο πλαίσιο του Europa League, αφού έλαβε προειδοποίηση για πιθανά επεισόδια.
2:38 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • SUPERLEAGUE:Η «μάχη» των τεσσάρων διεκδικητών του πρωταθλήματος
Το φετινό πρωτάθλημα είναι ένα από τα πιο συναρπαστικά στα 65 χρόνια της Α' εθνικής/Super League, ίσως στην πιο αμφίρροπη κι ενδιαφέρουσα «μάχη τίτλου» στην Ευρώπη αυτή την αγωνιστική περίοδο, με τέσσερις διεκδικητές, επί συνόλου...
2:37 μμ, 10 Απριλίου 2024